Systemy sterowania i monitoringu

Zespół inżynierów PONAR Pressure Systems posiada wiedzę i doświadczenie również z zakresu elektroniki i elektryki, stąd na życzenie naszych Klientów wykonujemy i programujemy systemy oczujnikowania aplikacji, które umożliwiają pełną kontrolę urządzenia z dowolnego miejsca na świecie. Nasze rozwiązania zapewniają wygodę w użytkowaniu oraz kontrolowaniu pracy danej aplikacji bez konieczności prowadzenia dodatkowych raportów jej funkcjonowania. W zakresie monitoringu pracy maszyn, proponujemy autorskie rozwiązanie kontrolno-raportowe iMMS

W ramach współpracy z naszymi wieloletnimi Partnerami, posiadamy szerokie możliwości w budowie indywidualnie zaprojektowanych systemów sterowania i monitoringu, także w wykonaniu iskrobezpiecznym, dedykowanym przede wszystkim dla branż, w których występuje zwiększone ryzyko wybuchu.

Działania zespołu PONAR Pressure Systems skupiają się na poznaniu potrzeb Klientów, zaproponowaniu kilku rozwiązań oraz wykonaniu i wdrożeniu tego, które spełni wszelkie oczekiwania naszych odbiorców.