PONAR Pressure to doświadczenie i kreatywność w podejściu do aplikacji w zakresie wysokociśnieniowej hydrauliki wodnej i wodno-olejowej, systemów sterowania i automatyki w strefach zagrożenia wybuchem przy wykorzystaniu rozwiązań „no-man entry” (bez udziału człowieka).

Marka należy do Grupy Kapitałowej PONAR Wadowice SA (www.ponar-wadowice.pl), która od przeszło 50-ciu lat jest jednym z największych producentów sprzętu hydraulicznego w Polsce, dostarczającego swoje rozwiązania nie tylko na rynku krajowym ale także zagranicznym, współpracując tylko ze sprawdzonymi Partnerami, będącymi liderami w swojej branży.

PPSsiedziba2

 

 

Naszym celem jest oferowanie rozwiązań skutecznych w eksploatacji, dopasowanych do oczekiwań Klienta, oszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska.

To dzięki naszym autorskim rozwiązaniom technicznym osiągamy większe wydajności przy określonych wymaganiach Klientów. Swoje działania skupiamy na modułowych oraz indywidualnych rozwiązaniach z wykorzystaniem technologii wody pod wysokim ciśnieniem (HP – High Pressure oraz UHP – Ultra High Pressure).

Nasze usługi mają zastosowanie we wszystkich branżach, w których wymagana jest precyzja w działaniu, wysoka jakość oraz odpowiedzialność.

Jesteśmy pomysłodawcami i producentami zrobotyzowanych urządzeń i akcesoriów wspomagających prace, w których wykorzystywane jest wysokie ciśnienie wody. Wspieramy swoim działaniem water jetting/hydroblasting. Dla Klientów świadczących usługi czyszczenia wymienników ciepła (pipe cleaning system), oferujemy rozwiązania OEM jako automatyczny podajnik lancy (pipe worker) – FEEDERbox wraz z ramą pozycjonującą (flexFRAME).