FRAME STD/EXT – czyli pozycjoner do automatycznego podawania lancy 
Każdy z producentów akcesoriów oraz rozwiązań wykorzystywanych w UHP za cel stawia sobie bezpieczeństwo, mobilność oraz stabilność działania swoich produktów. I dobrze. To bardzo ważne.
Rozwiązania proponowane przez inżynierów PONAR PRESSURE muszą zawsze spełniać zasadę “kroku dalej”. Dlatego też oprócz wyżej wskazanych cech, propozycja ramy pozycjonującej lancę podawanej automatycznie skupia swoje założenia także na ultralekkości i modułowości budowy. To jednak nie jest wystarczające. Celem równorzędnym staje się także cena.
Wszystkie te cechy doprowadziły do powstania wyjątkowo lekkiej, mobilnej i dodatkowo stabilizowanej ramy odpornej na wszelkie warunki atmosferyczne z możliwością złożenia przez jednego pracownika. Rama została doposażona o specjalny system regulacji w pionie i poziomie oraz regulowany w różnych płaszczyznach przegub w górnej jej części, montowany bezposrednio do kołnierza (np. wymiennika ciepła).
Modułowość rozwiązania umożliwia rozszerzanie obszaru roboczego ramy pozycjonującej, a system pozycjonowania pozwala na precyzyjne dopasowanie trybu przesuwu ramy (szybko/wolno).
Odporność na korozję uzyskano dzięki zastosowaniu anodowych profili aluminiowych oraz komponentów ze stali nierdzewnej. To wszystko osiągnięto bez konieczności rezygnacji z konkurencyjności na rynku!

 

Pozycjoner stanowi komplesowe rozwiązanie wraz dedykowanym do ramy panelem sterowania oraz automatycznym systemem podawania lancy – FEEDERcombo x.

W celu pozyskania dodatkowych informacji zaprzaszamy do kontaktu z Działem Handlowym naszej firmy.

PONAR PRESSURE SYSTEMS


PPS_FRAME_LANCE_POSITIONER