FRAME STD – ukończone prace nad najnowszym pozycjonerem do automatycznego podawania lancy

Szanowni Klienci,

na temat wszystkich cech i korzyści ramy pozycjonującj FRAME STD/EXT wspominaliśmy już we wcześniejszym materiale, który ukazał się w aktualnościach PONAR PRESSURE w dniu 19.06.2016.
W obecnym materiale mamy przyjemność potwierdzić ukończenie projektu oraz zapewnić o jego niepowtarzalności. Wszystkie cechy, o których pisaliśmy wcześniej ukazując tylko zdjęcia 3D, zostały potwierdzone w rzeczywistym produkcie. Na życzenie Zleceniodawcy, nasi inżynierowie dla bezpieczeństwa całości zestawu postanowili dodatkowo zamieścić hamulec bezpieczeństwa, którego celem jest ochrona operatora w sytuacji, kiedy na ramę nie jest podawane ciśnienie powietrza.
Miło nam poinformować, że to rozwiązanie zostało wprowadzone jako standard wyposażenia ramy FRAME STD/EXT.
Nasza rama opuszcza jednak hale montażowe PONAR PRESSURE, ponieważ jest ona częścią zestawu, który niecałe 2 miesiące temu został zarezerwowany przez naszego Partnera handlowego dla swojego klienta we Włoszech.
Teraz nie pozostaje nam nic innego jak rozpoczęcie kolejnej produkcji ramy w celach prezentacyjnych, chyba że podczas produkcji ramy kolejny Klient dokona jej rezerwacji, jak to miało miejsce w tym przypadku.
Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który być może dla Ciebie będzie dokonywał rezerwacji kolejnego produkującego się pozycjonera.
PPS_FRAME_STD_POSITIONER_WITH_FEEDERBOX

PPS_FRAME_STD_POSITIONER